Windows Iptv Player Nedir ? Ne işe yarar ?

Windows iptv player için çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi bizim tarafımızdan hazırlatılan bir playerdır. Windows iptv playerlar ile satın almış olduğunuz iptvnizi izleme olağını sağlarsınız. Yazımız da bizim önerdiğimiz playerın kurulumunu anlatacağız.

Windows Iptv Player Nasıl Kurulur ?

İlk olarak windows için iptv playerı indirmemiz gerekmektedir. (iptv player yazısına basarak indirebilirsiniz. Kurulum dosyası indikten sonra dosyayı açıyoruz çıkan ekrandan Türkçeyi seçiyoruz. Daha sonra aşağıda ki ekran karşınıza gelecektir.

windows iptv player kurulum görsel 1

Bu ekrananda sonraki diyoruz ve bir sonraki ekrana geçiyoruz.

windows iptv player kurulum görsel 2

Bu ekranda sarı işaretli ekranda ki masaüstü simgesi oluşturulsun ekranına tıklıyoruz ve sonraki diyoruz. Daha sonra gelen ekranda kur tıklayıp programın kurulmasını bekliyoruz. Kurulum bittikten sonra bitti diyoruz ve windows iptv player açılmış oluyor.

iptv player kullanıcı giriş ekranı 1

Yukarıda ki ekrana geldikten sonra artık yapmanız gereken iptv üyelik bilgilerini girmek.

Iptv Üyeliği Nasıl Oluşturabilirim ?

ilk olarak iptv üyeliğiniz yok ise buraya tıklayarak bir iptv satın alabilirsiniz. iptv satın alırken bu uygulama üzerinden izleyeceğinizi belirttiğiniz takdirde size ona göre bilgiler verilecektir. Daha öncesinde elinizde linkiniz var ise onun ile nasıl programı kullanacağınızı anlatalım. Bizim tarafımızdan size verilen link aşağıda ki gibi olacaktır.

http://turuncuiptv.xyz:8080/get.php?username=turuncuiptv1&password=iptvplayer&type=m3u_plus&output=ts

Windows iptv player kullanabilmemiz için kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacımız olacak ve bu bilgiler link içerisinde yer almaktadır. Kullanıcı adı linkte yer alan username= & arasında kalan yerdir yani bu linkte kullanıcı adımız turuncuiptv1. Şifremizde yine aynı şekilde password= & arasında kalan yerdir ya bu linkimizde şifremiz iptvplayer olarak belirlenmiş.

Iptv Üyelik Bilgileri Windows Iptv Playera Nasıl Girilir ?

Aşağıda görselde de göreceğiniz üzere bilgi gireceğiniz 3 adet yer bulunmaktadır.

iptv player kullanıcı giriş ekranı 2

Bu üç boşluğa girmemiz gereken bilgiler

Any name yazan yere “Turuncuiptv”

Username kısmına bizim tarafımızdan belirtilen kullanıcı adı veya yukarıda anlatımda ki linkten aldığınız kullanıcı adını giriyoruz. Yani yukarıdaki örnektekini baz alırsak “turuncuiptv1”

Password kısmına bizim tarafımızdan belirtilen şifre veya yukarıda anlatımdaki linkten aldığınız şifreyi giriyoruz. Yani Yukarıdaki örnektekiniz baz alırsak “iptv player”.

Girişlerin sonunda aşağıdaki görsel doğru olandır.iptv player kullanıcı giriş ekranı 3

Bilgileri girdikten sonra SIGN IN tıklıyoruz ve windows iptv player kurulumunu tamamlamış oluyoruz. Not: SIGN IN yazısına bastıktan sonra kanalların indirilmesi biraz zaman alabilir. Bu esnada program yanıt vermiyora düşse bile programı kapatmayınız. İyi seyirler

GET THE BEST APPS IN YOUR INBOX

Don't worry we don't spam

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Buradan Whatsapptan mesaj atın
Turuncu IPTV
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0